Snowball Blog

Landing page
Sty 7
Sty 7

7 najczęstszych błędów Landing Page

Słynny cytat Napoleona „Na wojnie wygrywa ten, kto najmniej błędów popełnia” możemy odnieść do czasów współczesnych. Polem bitwy jest tu internet i jego społeczność, łupem do zgarnięcia – wyższy wskaźnik konwersji. Nie ma idealnego wzoru, nie ma złotej recepty – każda branża ma swoją specyfikę, inny jest jej klient docelowy, inne są oczekiwania. Jednak jedno jest pewne: zawsze lepiej zrobić mniej niż więcej błędów.

  Read more
Skąd się wzięły nazwy firm 1
Sty 5
Sty 5

Skąd się wzięły nazwy największych firm? #1

Każdemu choć raz przyszło do głowy pytanie – skąd wzięła się nazwa tej firmy. Większość z tych nazw powstała w zaskakujący sposób, nierzadko z zupełnego przypadku. Często też nazwy te ulegały ewolucji i modyfikacjom czy nawet całkowitym zmianom, aż uzyskały współczesną, powszechnie znaną wersję. Rozpoczynamy cykl artykułów opisujących pierwsze kroki wielkich firm. Zapraszamy do lektury!

  Read more

Nasza oferta

Branding


Twoja marka definiuje Ciebie, dokładniej zaś definiuje obraz Twojej firmy w świadomości Twoich konsumentów. Stanowi ona esencję, całościowy pakiet skupiający wszystkie cechy Twojej działalności, skierowany i bezpośrednio odbierany przez klienta. Dlatego prawdziwość i efektywność obrazu Twojej marki jest tak ważna.

Branding jest procesem kreowania unikalnej nazwy i wizerunku produktu, a także zakotwiczenia go w świadomości konsumenta, głównie poprzez kampanie reklamowe o spójnej tematyce. Pomaga on Ci ugruntować znaczącą i zróżnicowaną obecność na rynku, która przyciąga i, co ważniejsze, zatrzymuje lojalnych klientów.

Identyfikacja wizualna


W kulturze zalewu informacyjnego często to właśnie wyróżniający się kreatywny wizerunek marki jest tym, co zachwyca, inspiruje i porusza ludzi. Utrzymywanie spójnej tożsamości wizualnej firmy jest działaniem koniecznym, jeśli chcesz ukazać swój profesjonalizm.

Na identyfikację wizualną firmy składają się logo oraz ogół materiałów marketingowych skupionych wokół wspólnego zamysłu. Obejmują one wszystko poczynając od logo, poprzez nazwę, slogan, materiały biurowe, ubiór pracowników aż po wystrój i bryłę architektoniczną budynku siedziby firmy.

Media społecznościowe


Media społecznościowe powinny ułatwiać użytkownikom doświadczanie. Powinny stwarzać możliwość większego zaangażowania, ale również ułatwiać dzielenie się wrażeniami odnośnie marki ze znajomymi. Kanał, jakim są SM, pozwala stworzyć kontekst dla Twojej kampanii, a także pozyskać adwokatów brandu.

Łącząca idee marketingu handlowego i nauk społecznych strategia społecznościowa jest sprawdzonym narzędziem wpływania na zachowanie w opłacalny i łatwy do utrzymania sposób. Podpowiemy Ci jak wykorzystać najbardziej odpowiednie dla Ciebie kanały mediów społecznościowych.

Media


Reklama towarzyszy dziś ludziom na każdym kroku. Dociera do nich przez różnorakie kanały informacyjne w formie przekazów wizualnych, dźwiękowych oraz tradycyjnych publikacji.

Oferujemy pełen pakiet usług w zakresie reklamy obejmujący zarówno ATL, jak i BTL. Od pomysłu do pełnego wdrożenia reklam telewizyjnych, radiowych, w mediach drukowanych, Internecie, jak również kampanii mailingowych, ambientu, outdoor’u, etc.

PR


Jest wiele prawdy w starym żarcie, iż PR to „opieka i żywienie reporterów”. Jest to w zasadzie istota Public Relations: informowanie i przekonywanie nie pojedynczych osób, ale tysięcy czy też milionów poprzez gazety, radio, telewizję oraz sieć.

Borykasz się z kryzysem wizerunkowym, czy też chcesz podnieść przychylność klientów, inwestorów lub pracowników? Możemy pomóc Ci poradzić sobie w trudnej sytuacji i zbudować bądź odbudować pozytywną reputację Twojej marki. Powiemy Ci, jak zdobyć rozgłos w pozytywnym znaczeniu tego słowa i stworzymy też dla Ciebie strategię działań obejmujących sponsoring, akcje charytatywne, działalność społeczną itp.

Event planning


Event to szerokie pojęcie, które można ogólnie zdefiniować jako wydarzenie na żywo będące swego rodzaju multimedialnym pakietem zbudowanym wokół z góry określonego zamysłu. Mega eventy, wystawy, targi, imprezy firmowe – powiedz, czego oczekujesz, a zorganizujemy to dla Ciebie.

Jest niemalże niezliczona liczba rodzajów event’ów. Część z nich możemy dla Ciebie zorganizować. Planujemy i przeprowadzamy konferencje prasowe, spotkania, meetup’y, wystawy, targi, koncerty, festiwale i wiele innych.

Jak pracujemy?

Jesteśmy eklektyczną mieszanką creative designer’ów, social entrepreneur’ów i brand strategist’ów obdarzonych perspektywicznym spojrzeniem. Tworzymy kreatywne rozwiązania, które poprawiają odbiór marki na rynku, pomagając jednocześnie ludziom zrozumieć się nieco lepiej nawzajem. Nasze kompleksowe rozwiązania są „szyte na miarę” dla Twojej firmy – od początku do końca dostosowujemy się do Twoich potrzeb. Wierzymy, że dobry design może stać się narzędziem pozwalającym wprowadzić odrobinę artystycznej wizji do reklamy.
 • 2013

  Pytamy

  W chwili, kiedy trafia do nas wyjątkowy projekt, wsiąkamy w jego złożoność. Badamy każdy szczegół, zwracając uwagę na odbiorcę, Twoją pozycję rynkową i sytuację konkurencji. To żmudny proces, ale im więcej pytań zostanie zadanych zanim zaczniemy, tym mniej ich będziesz miał Ty, kiedy przedstawimy Ci gotowe rozwiązanie.

 • 2013

  Definiujemy Twoją wizję

  Czy wiesz dokładnie, czego chcesz i jak to osiągnąć, czy też dopiero szukasz drogi do swojego klienta, pomożemy Ci uporządkować Twoją wizję i skonkretyzować odpow-iedzi na pytania: kim jesteś i czemu odbiorcy powinni się Tobą zainteresować? Z naszą pomocą zdefiniujesz swoje długoterminowe cele, a my wskażemy Ci jak wykorzystać Twoje mocne strony, aby je osiągnąć i podążać za Twoimi ambicjami.

 • 2013

  Opowiadamy Twoją historię

  Marki są jak ludzie. Ubierzemy je stylowo i wprowadzimy w tłum, opowiadając ich historie, ponieważ ludzie nie uwierzą w Twoje przesłanie, jeśli nie zrozumieją tego, jak czujesz i czemu tu jesteś. Zaczniemy od systemu wartości, który ucieleśniać będzie Twoje mocne strony i osobowość.

 • 2013

  Wzmacniamy doświadczenie marki

  Twoja marka, to nie tylko to, kim jesteś. To również sposób, w jaki jesteś odbierany przez ludzi. Opowiedz im historię, która porwie ich wyobraźnię i chwyci za serce. Współpracując z Tobą od początku, będziemy w stanie stworzyć nie tylko chwilowe widowisko, ale autentyczne doświadczenie, z którym ludzie będą się czuć związani.

 • 2013

  Pokonujemy drogę razem z Tobą

  Nigdy nie tracimy zainteresowania projektem. Postrzegamy naszą pracę jako proces budowania relacji z Tobą, aby móc oferować Ci naszą profesjonalną pomoc na każdym polu Twojego biznesu. Lubimy długoterminową współpracę i zawsze czujemy podekscytowanie, mogąc realizować kolejne projekty. Finalizując projekt zawsze sprawdzamy wyniki naszej pracy, obserwując czy odbiorcy właściwie odczytują przesłanie, które chciałeś im przekazać.

Zespół SnowBall

 • Joanna Janczenia
  Joanna JanczeniaHR Manager

  „Problem to tylko okazja,
  która ma akurat zły dzień”

  Kobieta wielu talentów – wyjątkowa graficzka i malarka, pedagog, instruktorka tańca, zakochana w kulturze skandynawskiej.

  Zabawna, błyskotliwa profesjonalistka, która uwielbia pracę z klientem i rozwiązywanie przedstawionych jej problemów w nieszablonowy sposób.

  Yulia zajmuje się obserwacją trendów rynku oraz analizą odbioru tworzonych przez nas rozwiązań w grupie docelowej klienta. To doświadczenie daje jej dobrą podstawę do nakreślania briefów i kreowania na ich podstawie planów komunikacji i strategii kampanii.

  Wrodzona zdolność  dostrzegania nowych możliwości połączona z umiejętnościami negocjacyjnymi pozwala jej osiągać  wspaniałe wyniki dla wielu z naszych głównych klientów.

  Jej supermocą (podziwianą przez nas wszystkich) jest bycie Mamą.

  #Curiosity #Strategic Thinking #Good Communicator #Highly articulate #Results-oriented
  HR Manager
  „Problem to tylko okazja, która ma akurat zły dzień” Kobieta wielu talentów – wyjątkowa graficzka i malarka, pedagog, instruktorka tańca, zakochana w kulturze skandynawskiej. Zabawna, błyskotliwa profesjonalistka, która uwielbia pracę
 • Michał Kurek
  Michał KurekProject Manager

  „Trzeba mieć marzenia i wielkie cele,
  ale to zwykła codzienna praca pozwala je realizować.”

  Michał to człowiek wychodzący daleko poza schemat. Potrafi ubrać marzenia w konkretny plan działania i podtrzymywać ogień do momentu osiągnięcia celu. Często sposobami, które pieką kilka pieczeni na jednym ogniu. Twierdzi, że jak coś robić to Epicko, bo przeciętność daje przeciętne wyniki.

  Człowiek z wartościami, który nigdy nie idzie na kompromis z uczciwością. Jeżeli czegoś nie wie, to powie wprost. Jego siłą jest opanowanie i rozumienie mechanizmów ludzkiej psychiki. Potrafi łączyć zasoby tak, aby tworzyły nową wartość. Zawsze ma jakąś dobrą radę 🙂

  Entuzjasta pracy zespołowej. Twórca organizacji NGO i grup projektowych. Od lat związany z marketingiem i otoczeniem biznesu. W Snowball odpowiedzialny za zdrowy rozsądek i realizację projektów.

  Jego supermocą (podziwianą przez nas wszystkich, a jakże…) jest …”niewyczerpalne źródło energii”.

  #Curiosity #Strategic Thinking #Good Communicator #Highly articulate #Results-oriented
  Project Manager
  „Trzeba mieć marzenia i wielkie cele, ale to zwykła codzienna praca pozwala je realizować.” Michał to człowiek wychodzący daleko poza schemat. Potrafi ubrać marzenia w konkretny plan działania
 • Yulia Borowska
  Yulia BorowskaGraphic Designer

  „Problem to tylko okazja,
  która ma akurat zły dzień”

  Kobieta wielu talentów – wyjątkowa graficzka i malarka, pedagog, instruktorka tańca, zakochana w kulturze skandynawskiej.

  Zabawna, błyskotliwa profesjonalistka, która uwielbia pracę z klientem i rozwiązywanie przedstawionych jej problemów w nieszablonowy sposób.

  Yulia zajmuje się obserwacją trendów rynku oraz analizą odbioru tworzonych przez nas rozwiązań w grupie docelowej klienta. To doświadczenie daje jej dobrą podstawę do nakreślania briefów i kreowania na ich podstawie planów komunikacji i strategii kampanii.

  Wrodzona zdolność  dostrzegania nowych możliwości połączona z umiejętnościami negocjacyjnymi pozwala jej osiągać  wspaniałe wyniki dla wielu z naszych głównych klientów.

  Jej supermocą (podziwianą przez nas wszystkich) jest bycie Mamą.

  #Curiosity #Strategic Thinking #Good Communicator #Highly articulate #Results-oriented
  Graphic Designer
  „Problem to tylko okazja, która ma akurat zły dzień” Kobieta wielu talentów – wyjątkowa graficzka i malarka, pedagog, instruktorka tańca, zakochana w kulturze skandynawskiej. Zabawna, błyskotliwa profesjonalistka, która uwielbia pracę
 • Szymon Białek
  Szymon BiałekTraffic Manager

  “Pesymizm jest wymówką,
  by nie próbować”

  Szymon to urodzony optymista. Człowiek o niespożytej energii i bezgranicznej wyobraźni, o szerokich zainteresowaniach. Mistrz kalamburów. Potrafi połączyć rzeczy „niemożliwe do połączenia”.
  Nieobce mu skale lokryckie, teoria wielkiego wybuchu i sporty motorowe.

  Zadaniem Szymona jest kontrola nad poprawnością i obiegiem zamówień internetowych, kontrola realizacji kampanii reklamowych oraz organizację współpracy między Agencją Snowball a klientem jak również dbanie o spójność przekazu informacji na poszczególnych etapach realizacji projektu.

  Jego supermocą jest komunikacja – jako doświadczony mediator potrafi rozładować wszelkie napięcia. Spokój i opanowanie ugasi niejeden pożar.

  #Competence #Highly Creative #Client-oriented #Acoustic Guitar
  Traffic Manager
  “Pesymizm jest wymówką, by nie próbować” Szymon to urodzony optymista. Człowiek o niespożytej energii i bezgranicznej wyobraźni, o szerokich zainteresowaniach. Mistrz kalamburów. Potrafi połączyć rzeczy „niemożliwe do połączenia”.
 • Krzysztof Bernardyn
  Krzysztof BernardynCreative & Art Director

  „Jeśli nie kreujesz zmian,
  zmiany wykreują Ciebie”

  Wizjoner z niepohamowanymi ciągotami do dobrego designu. Według niego dobra reklama wcale nie musi być reklamą, a przeplatanie jej ze sztuką użytkową to nieuchronnie zbliżający się trend w branży.

  Wychodzi z założenia, że strategia i kreatywność w każdym projekcie muszą się łączyć, a nie dzielić. Chodząca mieszanka wybuchowa – zna się na polaryzacji wiązań chemicznych, filozoficznym relatywizmie i teorii strun w fizyce.

  Przy okazji gorących deadline’ów irytuje nas swoim stoickim spokojem.

  Jego supermocą jest dostrzeganie potencjału w rzeczach na pierwszy rzut oka trywialnych, za pomocą których maluje niesamowite historie obrazem i dźwiękiem.

  #Commitment #Highly Articulate #Numeracy #Team Motivator #Charm & Sense of Fun #Design #Result-oriented #Photography #Music
  Creative & Art Director
  „Jeśli nie kreujesz zmian, zmiany wykreują Ciebie” Wizjoner z niepohamowanymi ciągotami do dobrego designu. Według niego dobra reklama wcale nie musi być reklamą, a przeplatanie jej ze sztuką
 • Monika Sawicka
  Monika SawickaAccount Executive & Community Director

  „Wszystko kręci się wokół content’u!”

  Monika warczy i krzyczy, ale również chwali. Czasami się jej boimy, ale przynosi nam ciastka!

  Jest najważniejszym ogniwem na drodze komunikacji między klientem, a naszym zespołem specjalistów.  Jej zadaniem jest nadzorowanie realizowanych projektów, aby spełniały wymagania klientów odnośnie jakości tworzonej treści oraz terminowości i budżetu. Żongluje umiejętnościami z zakresu marketingu, organizacji, komunikacji i zarządzania zasobami.

  Jej supermocą jest narracja – doskonale wie, że dobre teksty reklamowe sprawiają, że siadasz na tyłku i robisz notatki. Jest także ekspertem w zakresie PR specjalizującym się w zarządzaniu kryzysem – umiejętność nie do przecenienia biorąc pod uwagę zmienną i często okrutną naturę mediów społecznościowych.

  #Tenacity   #Lateral Thinking   #Clients-oriented   #Strong communicator   #Knowledgeable
  Account Executive & Community Director
  „Wszystko kręci się wokół content’u!” Monika warczy i krzyczy, ale również chwali. Czasami się jej boimy, ale przynosi nam ciastka! Jest najważniejszym ogniwem na drodze komunikacji między klientem,

Kompetencje

To co nas wyróznia spośród innych to naszych sześć zmysłów.

Myślimy sztuką

W świecie reklamy jest wiele dróg prowadzących do założonego celu. Nasza wiedzie poprzez sztukę. Czy chodzi o wzrok, czy któryś z pozostałych zmysłów, pierwotny podświadomy impuls przyciąga naszą uwagę do rzeczy przyjemnych. Staramy się wykorzystać te instynktowne zachowania. Nasze realizacje wyróżniają się przemyślaną harmonią i estetyką wizualną.

W dzisiejszych czasach bycie perfekcjonistą i skupianie się na maleńkich detalach to za mało, by odnieść sukces, szczególnie w rzemiośle, jakim jest reklama. Trzeb zrobić krok w tył i spojrzeć poza ramy, aby nie umknęło nam to, co może dać nam przewagę nad konkurencją.

Widzimy więcej

Słuchamy Cię

Kiedy przychodzisz do nas ze swoimi oczekiwaniami, poświęcamy Ci całą naszą uwagę, aby odpowiedzieć na nie jak najdokładniej. Słuchamy Cię, staramy się zrozumieć i dajemy Ci to, o co prosisz. Jeśli nie podoba Ci się nasza propozycja, pytamy, co chciałbyś zmienić i słuchamy ponownie.

Węszymy trendy

Jak ogar węszący za lisem podążamy za gwałtownie zmieniającymi się trendami w otaczającym świecie. Priorytetem jest dla nas, aby zaproponowane przez nas rozwiązania reprezentowały sobą najwyższy stopień zaawansowania technologii i wiedzy w naszej dziedzinie.

Czujemy reklamę

Ponieważ czasem nie wystarczy rozumieć czegoś, by robić to dobrze.

Mamy dobry smak

Nasze realizacje są proste, ale nie prostackie. Wyrafinowane, ale nie pretensjonalne. Błyskotliwe, ale nieprzekombinowane. Nasze projekty nie są skandalizujące, ani nie wzbudzają kontrowersji, chyba, że tego od nas oczekujesz.

Nasze Portfolio

Setki realizacji, z których jesteśmy dumni. Zobacz nasze portfolio:

Nasi klienci

Jesteśmy dumni ze współpracy z wyjątkowymi firmami. Poniżej niektóre z nich:
Sinfonietta Pomerania
Musicollective
Mark L Custom Guitar Amplifiers
Gdańskie Centrum Jachtingu
Estetique
Security
EAPL
CICO
BMed
Aksilium
FINO
Enliven Art
Nowo 21
Olimpia
Pasja
Poczekalnia
Republika Smaku
Sensual Beauty
Vrace
AVIVA
We Can Do It
Winoteka
Scandiloft
Honesta
Akademia Samorządowca
Antrax
CRM Vision
Coldfish
Volare
Jackcase

Pracuj z nami

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowiska:

 • UX/UI Designer
  UX/UI Designerclick to see details

  You will be working on personas, user flow, site mapping and must have a user centric approach. You will need to do user interviews and create an experience to optimize user needs. You must be a strategic problem solver in your approach. This will include mobile and tablet work. You will need to understand coding and design functionality in terms of what will work and being able to work hand in hand with those teams on creation. This role is a direct full-time role. You must have 2+ years of experience. E-Commerce experience is preferred.

  If you feel you are qualified for this position please send your resume (and samples if applicable) to: job@snowball.com.pl

  click to see details
  You will be working on personas, user flow, site
 • Webdeveloper / webmaster
  Webdeveloper / webmasterclick to see details

  Snowball believes in creating opportunities for people that work with our business. We are currently looking for a Web Developer, ideally with Design Knowledge to be part of our business development team.

  We are looking for a Front End Web Developer with commercial experience with Web Development, using HTML, CSS, PHP, JavaScript .NET based CMS. The ideal Web developer will be working on a variety of websites, and will ideally come from an agency background.
  ABOUT YOU
  You will be required to have experience with the following:

  • Minimum 18 months of commercial web development experience
  • The candidate will ideally combine a passion for excellent UI or GUI and design skills with a technical competency in the area of web application development and design
  • Knowledge of fundamental web design technologies is assumed, including XHTML, HTML5, DHTML, CSS. Similarly, proficiency in image manipulation software for the creation of web graphics is expected, though extensive graphic design experience is not expected
  • Expert knowledge in WordPress and Joomla /Drupal is ESSENTIAL
  • Experience working with other Content Management Systems
  • In depth PHP 4/5+, CSS and HTML / XTML knowledge
  • Moderate to high level JavaScript knowledge including frameworks such as jQuery
  • Knowledge and working experience with various PHP frameworks such as Larvel, Cake, Symphony etc…
  • MySQL Concepts of locking, triggers, stored procedure, query
  • SEO friendly and standards compliant
  • Ability to plan, schedule and monitor own work independently
  • Must be very pro-active and able to work as part of a team
  • You MUST have a portfolio or examples of your work available for viewing, please ensure this is included with your application.

  The ideal candidate will have excellent planning and time management skills as you will be required to meet deadlines and prioritise your own workload. You have to have strong influencing and communication skills and the ability to develop new ideas and concept.

   

  ABOUT THE ROLE:
  As Web Developer, you will be working closely with a small team of highly motivated Developers and Designers in a positive environment where new ideas and research into new technologies is encouraged. You will be given a lot of responsibility to take projects from concept through to completion, including, proposing, planning and executing projects.

  For more information about this role, please contact with us: job@snowball.com.pl

   

   

  click to see details
  Snowball believes in creating opportunities for people that work
 • Copywriter
  Copywriterclick to see details

  We are looking for a writer to collaborate with Creative & Art Director, and Marketing team partners to create fresh, compelling copy across a wide variety of projects, including email campaigns, website copy (especially onboarding and conversion user experiences) and more.

  You’ll work across teams and disciplines to deeply understand our customers and partner with marketing and site optimization teams to develop messages to reach those customers. You’ll also take complex information and concepts and distill them into engaging user experiences that are easily understood by our target audiences and inspire them to engage with our brand.

  As a copywriter, you’ll take responsibility for the quality of all writing assigned, ensuring that it stays on brand, follows voice standards, and performs to achieve the metrics required by the project, all following digital best practices and achieving creative excellence.

  Overall, you’re inquisitive, collaborative, conceptual, and of course, an amazing writer. And you’ll be a valued partner on a dynamic team.

  Required Skills:

  • Bachelor’s degree in Communications or equivalent experience
  • 2+ years of professional copywriting experience for web, digital
  • A solid portfolio proving a variety of work
  • Excellent writing, editing, and conceptual skills demonstrating an ability to be very clear and concise
  • Strong interpersonal communication, organization, and time-management skills
  • The flexibility to adjust to changing priorities
  • Demonstrated experience with testing and conversion-related creative and direct-response marketing a plus

   

  If you feel you are qualified for this position please send your resume (and samples if applicable) to: job@snowball.com.pl

  click to see details
  We are looking for a writer to collaborate with
 • Graphic Designer
  Graphic Designerclick to see details

  We are looking for a talented Graphic Designer. This is the ideal opportunity for someone to join a successful team of creative’s working on a variety of exciting projects across a range of renowned brands.

  The right candidate will have a creative eye for contemporary design layout for the Print including Packaging, Branding, Marketing Communications etc. with some experience designing for web collateral e.g. web, emails etc.

  You will need to be a confident and experienced Graphic Designer with a broad knowledge of designing from concept through to completion and preparation for printers. You will be given a lot of responsibility to take projects from concept through to completion, including, proposing, planning and executing projects.

  This role would suit someone passionate about design brimming with ideas and the confidence to make them a reality.

   

  ABOUT YOU
  Suitable candidates will need the following:

  • Minimum 2 years’ experience in a graphics environment, working to a brief
  • Outstanding portfolio showcasing work across multiple platforms
  • Always on the lookout for the latest trends, with technical skills
  • Responsible for developing conceptual ideas and art direction across all accounts
  • Strong knowledge of user interface design processes and methodology
  • Experience of observing user research and translating user research into design decisions
  • Up to date understanding and knowledge of creative, web and marketing trends
  • Knowledge of graphic design theory and best practice – relevant degree/qualification is desired
  • Branding identity – able to produce logos, design signage and interior graphics
  • Adobe Creative Suite expert (InDesign, Photoshop, Illustrator)
  • Highly creative and innovative, with excellent attention to detail
  • Knowledge of print and digital processes
  • Web Design experience
  • Desired: photography skills, passion for typography, Dreamweaver and/or Flash capability
  • Any exposure to HTML, CSS etc. will be an advantage but not essential
  • You MUST have a portfolio or examples of your work available for viewing, please ensure this is included with your application.

  ABOUT THE ROLE:
  You will need to be a confident and experienced Graphic Designer with a broad knowledge of designing from concept through to completion and preparation for printers. You will be given a lot of responsibility to take projects from concept through to completion, including, proposing, planning and executing projects.

  For more information about this role, please contact with us: job@snowball.com.pl

  click to see details
  We are looking for a talented Graphic Designer. This
If you want to have an impact on your development and work together with us, please send your résumé and portfolio to: job@snowball.com.pl

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dla Ciebie 24/7

WP Google Maps Error

In order for your map to display, please make sure you insert your Google Maps JavaScript API key in the Maps->Settings->Advanced tab.

80-126 Gdansk, ul. Wiewiórcza 20, Polska.

Tel.: +48 730 77 33 00, +48 693 689 849, e-mail: info@snowball.com.pl