mlc subzero 60 stereo red tolex
MLC logo

MLC Custom Guitar Amplifiers

Największe światowe gwiazdy muzyki rockowej wiedzą, co to MLC. Nieduża gdańska firma, produkująca najwyższej jakości, butikowe wzmacniacze gitarowe oraz serię efektów i kontrolerów MIDI dała się poznać, gdy zagrali na nich John Petrucci z Dream Theater czy sam Steve Vai.

Promocja na międzynarodowych targach Musik Messe

MLC – strona internetowa,
materiały drukowane

Dla MLC, działającej główne na rynkach poza granicami Polski, wykonaliśmy szereg materiałów promocyjnych. Przed rozpoczęciem pracy, dokładnie przeanalizowaliśmy wizerunki najbardziej znanych firm z branży sprzętu muzycznego z całego świata, chcąc do naszych realizacji przemycić i rozwinąć to co najlepsze. Szczególnie dbaliśmy przy tym o spójność przekazu – w bardzo ujednoliconym wizerunku światowych producentów, szczegóły i detale projektowe stanowią o oryginalności.

Opracowaliśmy pełną identyfikację wizualną firmy: od projektu i wykonania strony internetowej po wszelkie materiały drukowane i dostępne online.

MLC projekt strony internetowej

MLC – sesja fotograficzna i filmowa

Ogólny zamysł to jedno. Potrzebny jesz konkretny projekt oraz wszystkie składowe komponenty. W tym celu wykonaliśmy setki zdjęć produktowych i reportażowych oraz nagraliśmy i zmontowaliśmy demonstracyjne materiały wideo.

Menu